امام را پاره نکنیم!

متاسفانه جمعی عکس امام خمینی رو پاره کردن. و همین دستاویزی شده برای بسیاری که فریاد وا اماما سر بدن و کلی مکان و کلاس و چیز دیگه رو تعطیل کنن و به خیابونا بریزن و شعار بدن و سینه بزنن.

متاسفانه اما به چیزای مهم دیگه ای فکر نمی کنن. چیزای مهمی که اگه کمی دقیق بشیم خیلی راحت می تونیم از بروز اقداماتی مشابه جلوگیری کنیم.

اول از همه به نظر این حقیر باید آسیب شناسی کرد این مساله رو. باین معنی که ببینیم چه کسانی و چرا دست به انجام این عمل زدن؟

 و بعد از اون بهتره متوجه این نکته باشیم که ضرر خرج کردن از امام و هر کار درست و غلطی رو به امام نسبت دادن خیلی خیلی بیشتر از پاره کردن عکس امام می تونه تبعات منفی داشته باشه.

/ 5 نظر / 19 بازدید
بشارت

کاملا درسته ولی فکر نمیکنم کسانی که اینکارو انجام دادن جمعی بوده باشن مطمئنا اندکی انگشت شمار بودن.

علی

مطمئن باش پاره کننده عکس یکی بیشتر نیست. این خودزنی برای راه انداختن دعوایی تازه است که سر انجام خوشی ندارد. نه برای کسی که دعوا را راه انداخته است و نه برای کسی که تماشاچی این دعواست و نه برای کسی که متهم شده است. جلوی دعوا را بگیریم.

مسافر

سلام احسان اومدم و خوندم برو و بخون گول نخوری یه وقت

خشکه

برن ببین چکار کرده اند که کار به پاره کردن عکس کشیده؟بار اول هم نبوده......بگذریم ممنون از حضورتان[گل]

مومو

امیدوارم آسیب شناسی ما مثل آسیب شناسی اونا با خشونت و خون و خون ریزی همراه نباشه.... میبینی تو رو خدا... بعد این همه وقت اومدم.... همش دارم از کشت و کشتار حرف می زنم.... چه خبر ؟ زندگی مشترک چطوره ؟‌ [لبخند]